OSLAVA POLOLETÍ
Ve škole se v pololetí předává vysvědčení, ve školce hodnocení. Protože máme školu i školku plnou šikovných dětí, je to vždy důvod k pořádné oslavě. Některé třídy si pozvou na pomoc se slavením rodiče, někdo vyrazí třeba do cukrárny a některé třídy si uspořádají svojí vlastní párty.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
31. 1. 2023 20:28
Datum poslední aktualizace:
31. 1. 2023 20:37